Teslimat Bilgileri

Siparişim Hangi Kargo Firması ile Gönderilecek?
 
Şu anda 2 kargo firması ile çalışmaktayız. PTT Kargo ve Sürat Kargo. Kapıda ödeme olarak alışveriş yaptıysanız kesin olarak PTT Kargo ile gönderilecektir. Kredi/Banka kartı ile ödeme yaptıysanız aksini belirtmediğiniz sürece PTT Kargo ile gönderilecektir. PTT Kargo ile çalışmak istemeyen müşterilerimizin siparişleri de Sürat Kargo ile gönderilecektir.
 
Üye Olunca Ek İskonto Uygulanıyor mu ?
 
Üye olsanız da olmasanız da yararlanabileceğiniz şartlar aynıdır. Üye olursanız kargo takibinizi ve geçmiş sipariş takiplerinizi daha kolay yapabilirsiniz.
 
Sipariş Verdim, Ne Zaman Kargoya Verilir ?
 
Siparişlerinizi mümkün oldukça hızlı olarak hazırlamaya ve kargoya vermeye gayret ediyoruz. Gelen siparişlerin %90'lık bir kısmını aynı gün kargoya vermekteyiz. Kapıda ödeme olarak 14:00 ve sonrasında sipariş verirseniz siparişiniz ertesi gün kargoya verilir. Kredi/Banka kartı ile 17:00 ve sonrasında sipariş verirseniz muhtemelen yine ertesi gün kargoya verilir.
 
Sipariş Verdim, Ne Zaman Elime Ulaşır ?
 
Paketleme departmanımız gelen siparişleri genel itibariyle aynı gün kargoya vermektedir. Kargo firmaları kendi yoğunluklarına göre dağıtım sağlamaktadır. Genelde 1-4 iş günü içerisinde dağıtım sağlanırken istisnalar da yaşanabilmektedir. Genel olarak, kapıda ödeme olarak istenen siparişler kredi/banka kartına göre verilen siparişlerden geç ulaşmaktadır. 
whatsapp